• Yoga

  Přehled online kurzů jógy

  Vyjóguj si dokonalé tělo

  Dala jsem pro vás v 9 lekcích dohromady ty nejlepší zpevňovací cviky na nejčastější problémové partie, přidala 2 lekce na posílení celého těla a 3 videa na protažení po tréninku, 5 návrhů tréninků, tipy pro každou problematickou partii a jako bonus 22 krátkých videí s nácvikem ásan, které najdete v trénincích. Více informací naleznete zde.

  Objednat

  Začínáme s jógou

  Tento online kurz vychází z mých zkušeností při práci s klienty z kurzu pro začátečníky a z osobních tréninků, kdy jsem měla možnost se naplno věnovat klientům, kteří se s jógou teprve seznamovali. Během šesti lekcí tohoto kurzu se naučíte základní principy jógového cvičení – základy práce s dechem a správné provedení vybraných pozic. Více informací naleznete zde.

  Objednat

  Zdokonal se v józe

  Cvičíš jógu už delší dobu, ale poslední měsíce už nepozoruješ žádný posun vpřed? Nebo jsi začal(a) cvičit nedávno, máš zvládnuté základy, ale chtěl(a) bys znát a umět víc? Je tvým cílem si jógu více užívat, udělat složitější ásany, naučit se další jógové techniky, umět pracovat s vlastním tělem a sestavit si lekci na doma na míru? Pak je tento kurz pro tebe jako stvořený! Více informací naleznete zde.

  Objednat

  Zdravá záda a správné držení těla

  Cvičení pro prevenci i při mírných obtížích. Vhodné i pro nejogíny/začátečníky. Celkem téměř 6 hodin jógových lekcí - 11 lekcí zaměřených na zlepšení držení těla (krční, hrudní, bederní páteř, zpevnění středu těla i zádových svalů), 7 teoretických lekcí s tipy pro zdravá záda a principy zdravého pohybu, sepsané zásady pro jógu pro zdravá záda a další tipy. Více informací naleznete zde.

  Objednat

  8 lekcí pro dokonalé tělo

  8 lekcí – 7 hodin jógy pro zdravě zpevněné tělo: 2 lekce na komplet posílení všech problematických partií, 2 lekce na core a břišní svaly, 2 lekce na stehna a hýždě a 2 detoxikační lekce (nejen proti celulitidě). Kompletní delší tréninky, které skvěle doplňují předchozí dva kurzy na zpevňování těla. Více informací naleznete zde.

  Objednat

  8 jóga-lekcí pro sexy flexi tělo

  8 lekcí – 7 hodin jógy pro rozhýbání celého těla. Zapracuj na své flexibilitě tak, aby tvé tělo bylo zdravé, pružné a krásné. Lekce jsou vhodné i pro odhodlané začátečníky: 4 lekce na protažení celého těla, 2 lekce na vylepšení záklonů, 1 lekce na flexibilitu páteře a zad a 1 lekce zaměřená na jógové základy a správné nastavení. Kompletní tréninky, které skvěle doplňují např. kurz Začínáme s jógou a Jóga pro zdravá záda. Více informací naleznete zde.

  Objednat

  Balíček lekcí Zpevni své tělo

  8 lekcí – téměř 6,5 hodiny jógy pro zdravě zpevněné tělo. Zpevni všechny partie a získej více energie – lekce jsou vhodné pro mírně pokročilé: 4 lekce na komplet posílení všech problematických partií, 3 lekce na posílení core a vyrýsované břišní svaly, 1 lekce na zádové svaly. Kompletní delší tréninky, které skvěle doplňují online kurzy Jóga pro dokonalé tělo, Vyjóguj si dokonalé tělo nebo balíček lekcí 8 lekcí pro dokonalé tělo. Více informací naleznete zde.

  Objednat

  Balíček lekcí Vitální jóga pro zdraví i krásu

  8 lekcí – 7 hodin jógy pro zdraví a vitalitu celého těla. Podpoř za pomocí jógových technik činnost endokrinních žláz, orgánů, lymfatický a oběhový systém. Zároveň zpevníš střed těla a pánevní dno a zlepšíš držení těla. Vhodné pro začátečníky, při hormonální nerovnováze, stresu a pro zmírnění projevů menopauzy: 4 lekce pro vitalitu celého těla - stimulace endokrinních žláz, orgánů a protažení, 3 lekce na zpevnění a prokrvení pánevního dna a oblasti pánve, 1 lekce zaměřená na vnímání těla a protistresové techniky. Kompletní delší tréninky. Více informací naleznete zde.

  Objednat

  8 jóga-lekcí pro sexy flexi tělo 2

  8 lekcí – téměř 7,5 hodin jógy(+2 hodiny cvičení v bonusech) pro dokonalé rozhýbání celého těla a zvládnutí úžasných ásan. Zapracuj na své flexibilitě a vylepši své rozsahy tak, aby tvé tělo bylo maximálně pružné, krásné i zdravé. Navazující kurz na Sexy flexi 1 - lekce jsou vhodné pro pokročilejší jogíny: 2 na maximální protažení celého těla, 2 zaměřené na rozhýbání trupu do torzí, 4 zaměřené na zvýšení pružnosti konkrétní části těla a nácviky těžších ásan + bonusy. Více informací naleznete zde.

  Objednat

  Balíček lekcí Zpevni své tělo 2

  10 lekcí – 8 hodin jógy pro zdravě zpevněné tělo. Zpevni všechny partie a získej více energie – lekce vhodné pro mírně pokročilé: 6 lekcí na posílení všech problematických partií, 2 lekce zaměřené na core a břišní svaly, 1 lekce pro pevná stehna a hýždě, 1 lekce na zádové svaly. Kompletní delší tréninky, které navazují na balíček Zpevni své tělo 1. Skvěle doplňují zpevňující online kurzy Jóga pro dokonalé tělo, Vyjóguj si dokonalé tělo. Více informací naleznete zde.

  Objednat

  Nová gravid jóga - jóga pro těhotné

  Online kurz jógy pro těhotné - 39 videí, 18 lekcí - 12 hodin jógy - zpevnění, prevence obtíží, dechové techniky, protažení celého těla i relaxace. Spousta užitečných informací. Pro spokojené a fit budoucí maminky. Lekce využijete i po porodu.

  Objednat

  Jemná jóga

  8 lekcí – 8 hodin jógy pro zdravě zpevněné a protažené tělo i při omezení: horší držení těla, občasné bolesti zad, diastáza, oslabený střed těla, nadváha, po delší pauze, při nedostatku energie, úplný začátečník, v těhotenství. 4 lekce na posílení všech partií, 3 lekce na protažení celého těla, 1 antistresová lekce. Kompletní 60-minutové tréninky, vč. relaxace. Více informací naleznete zde.  Objednat

  Nová Jóga po porodu

  Jak cvičit po porodu, abyste si nezvětšila diastázu, ale naopak bříško zdravě a správně zpevnila, diastázu zmenšila na minimum, zlepšila funkci pánevního dna, držení těla a celkově dostala svůj střed těla i ostatní problematické patie zpátky do formy? To zjistíte v tomto kurzu - postupně ve 4 úrovních, v 57 videích speciálního cvičení po porodu o délce přes 11 hodin.

  Objednat

  Báječné protažení pro každý den

  Balíček 10 lekcí (téměř 7,5 hodiny) zaměřený na uvolňující protažení a zvýšení mobility. Kompletní lekce, které přispívají ke zdravému a pružnému tělu, lepšímu držení těla a pocitu více energie. Vhodné i pro začátečníky. Více informací naleznete zde

  Objednat

  Báječné protažení pro nadšené a pokročilé

  Balíček 8 lekcí (7 hodin jógy) zaměřený na maximální rozvoj tvé flexibility a zkoušení nových ásan a variant tak, aby tě to bavilo. Kompletní (cca 52-minutové) lekce přispívají k dokonalému rozhýbání celého těla i postupnému zvládnutí úžasných ásan. Více informací naleznete zde

  Objednat

  Yoga body I.

  8 lekcí – 7,5 hodin jógy pro zdravě zpevněné tělo. Pomalejší posilování, vědomé zapojování svalů a dokonalé nastavení těla dělají z lekcí velmi efektivní trénink. Zpevni všechny partie – lekce vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé. Skvěle doplňují zpevňující online kurz Vyjóguj si dokonalé tělo. Více informací naleznete zde.

  Objednat

  Summer Yoga Body

  Balíček 10 lekcí a mnoha doplňkových videí pro každodenní posilování. Vědomé jógové posilování s vahou vlastního těla. Kombinované cviky, ve kterých je držení těla a respekt ke svému tělu na 1. místě. Krátké cca 19-minutové lekce, které jsou maximálně efektivní - zpevníte a vyrýsujete svaly i vytvarujete postavu.

  Objednat

  Dej si záda do kupy

  Balíček 10 teoretických lekcí s tipy pro zlepšení držení těla + 10 praktických 15-20 minutových lekcí - cvičení pro posílení zad, středu těla a protažení páteře a klíčových partií, aby (nejen) záda nebolela a držení těla bylo perfektní. A další doplňková videa. Můžeš cvičit jako výzvu, preventivní program, i při obtížích. Vhodné i pro začátečníky.

  Objednat

  Fit Yoga Body

  8 lekcí – 7 hodin jógy – intenzivní a efektivní tréninky na zpevnění všech partií. Kombinované cviky, vědomé posilování, lekce pro mírně pokročilé: 4 na celé tělo, 3 na core a břicho, 1 na stehna a hýždě.

  Objednat

  Core je tvůj základ

  Balíček 10 speciálních tréninkových lekcí pro správné zapojení i posílení hlubokého stabilizačního systému páteře+ přípravná a nácviková videa. Pro krásné a fungující core. Snadno a hravě. Vhodné i pro začátečníky.

  Objednat

  Hravá vitální jóga

  Hravá vitální jóga navazuje na balíček Vitální jóga pro zdraví a krásu. 9 lekcí – 7,5 hodin jógy pro zdraví a vitalitu celého těla. Podpoř za pomocí jógových technik činnost endokrinních žláz, orgánů, lymfatický a oběhový systém, zpevni střed těla a pánevní dno. Vhodné pro mírně pokročilé a aktivní začátečníky, při hormonální nerovnováze a stresu. Kompletní delší tréninky. Více informací naleznete zde.

  Objednat

  FIT YOGA tréninky pro každý den

  Balíček 13 lekcí v délce 30 minut a mnoha doplňkových videí pro každodenní posilování. Vědomé jógové posilování s vahou vlastního těla. Kombinované cviky, ve kterých je držení těla a respekt ke svému tělu na 1. místě. Krátké cca 30-minutové lekce, které jsou maximálně efektivní a různě zaměřené. Zpevníte a vyrýsujete svaly i vytvarujete postavu.

  Objednat

  YOGA FLOW - hravé lekce pro protažení celého těla

  8 hravých lekcí v plynulém flow pro středně pokročilé. Lekce se zajímavými sekvencemi i variantami ásan, aby vám cvičení dobře plynulo a bavilo a v závěru jste byli nejen dokonale protažení, ale i nabití energií.

  Objednat

  Face Yoga

  Face Yoga - obličejová jóga - 9 tréninkových lekcí + další teoretické návody k tomu, abychom dokázaly eliminovat známky stárnutí na našem obličeji.

  Objednat

  Probuzení s vitální jógou

  Balíček 10 speciálních tréninkových lekcí (5h cvičení) pro pro vnitřní očistu, stimulaci tělesných procesů (endokrinních žláz, orgánů, oběhového, lymfatického a trávicího systému), jemné protažení, zvýšení energie i lepší vnímání svého těla. Ideální ranní lekce. Vhodné i pro začátečníky. Více informací naleznete zde.

  Objednat